Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka Dominów

Dominów, lubelskie

  • 1 899 300 zł
  • 6 331 m²
  • 300 zł/m²

Zdjęcie

Michał Węzka

Skontaktuj się

Działka Dominów

Dominów, lubelskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 899 300 zł

6 331 m²

300 zł/m²

Działka Dominów

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 899 300 zł 6 331 m² 300 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 899 300 zł (300 zł/m²)
  • Działka: 6 331 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski, zabudowana
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: CLIVUS NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: CLV-GS-8694

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 5 działek Dominów ul. Graniczna numery działek - 710/20 i 710/20 - w trakcie podziału na 5 działek o powierzchni:
710/41 - 0,1073ha, 710/42 -0,1000ha, 710/43 - 0,1000ha, 710/44 - 0,1200ha, 710/50 - 0,1158ha, 710/49 0,0900ha - Prąd ze skrzynkami przy drodze, media woda gaz w drodze. działki budowlane o oznaczeniu 4-5MN i 4-6MN więcej informacji pod numerem Tel
:LINK DO STRONY

:KONTAKT DO AGENTA
Michał Węzka Premium Nieruchomości
(...)

Agent

Michał Węzka

533 997...

533 997 245

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Węzka

533 997...

533 997 245

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Węzka

Zostaw telefon, oddzwonimy